Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Nowość
Promocja

Tablica korkowa kolorowa w ramie aluminiowej - rodzaje i ceny 

Kolorowe tablice korkowe to estetyczny, a przy tym praktyczny element wyposażenia wnętrza. Korzysta się z nich w wielu miejscach – zarówno w domu, jak i w różnego rodzaju biurach czy instytucjach. W naszej ofercie znalazły się tablice w rozmaitych rozmiarach oraz barwach. Zapraszamy do poznania propozycji sklepu Wielkor.

 

Czytaj więcej

Tablice korkowe kolorowe powstają głównie z korka sprowadzanego z Portugalii. To kraj, w którym lasy korkowe zajmują 22% całej powierzchni lasów. Samo pozyskiwanie korka odbywa się bez szkody dla drzew. Zdzieranie ich wyjątkowej kory odbywa się co 10 lat, a pozostałości z tego procesu wykorzystuje się do tworzenia tablic korkowych. Co ważne, za sprawą właściwości materiału, z którego powstają, przez długi czas zachowują walory użytkowe. Wszystko dlatego, że korek jest elastyczny i odporny na uszkodzenia. Tablice nadają się do zawieszenia w dowolnym punkcie, a sam montaż umożliwia szybkie zamontowanie ich na ścianie. 

 

Gdzie i do czego wykorzystać kolorowe tablice korkowe?

Tablica wykonana z korka idealnie nadaje się do umieszczenia na niej ważnych informacji w dobrze widocznym, wyznaczonym do tego miejscu. Można szybko przymocować na niej kartki czy inne elementy za pomocą pinezek lub szpilek. Ich usunięcie również okazuje się bardzo łatwe. Tablice korkowe kolorowe szczególnie dobrze sprawdzają się w pokojach dziecięcych. To oczywiście zasługa ich barwnego designu. Dzięki temu z łatwością dopasujemy je do aktualnego lub planowanego wystroju pomieszczenia. Ponadto to użyteczny element w pokoju każdego ucznia. To doskonałe akcesorium edukacyjne, gdy przypnie się na nim np. słówka z języka obcego, tablicę z pierwiastkami oraz mapę świata. Dodatkowo na tablicach często umieszcza się plany lekcji bądź kalendarz.

Kolorowe tablice korkowe przydadzą się także początkującym artystom. Warto przypiąć na nich plakaty, kolekcję fotografii czy własne kompozycje. To również powierzchnia służąca wyeksponowaniu miłych oku pamiątek oraz fotografii. W takim wypadku każde spojrzenie na tablicę poprawi nam humor. Tablice korkowe kolorowe znajdują też zastosowanie w kuchni. Przypięcie na nich ulubionych przepisów to świetny pomysł. Oszczędzamy w ten sposób czas – koniec z poszukiwaniem właściwej formuły w notesach czy w internecie.

 

Tablice korkowe kolorowe w wielu rozmiarach

Kolorowe tablice korkowe mają aluminiowe lub drewniane ramy, które wpływają na ich estetyczny wygląd, a przy tym zwiększają wytrzymałość całej konstrukcji. Dostępne barwy to m.in. pomarańcz, zieleń czy biel. Przygotowaliśmy modele w różnych wymiarach w tym 40 x 60 cm, 60 x 90 cm, 90 x 120 cm czy 100 x 200 cm. Tak szeroki wybór pozwala na zakup dopasowany do własnych potrzeb. Co więcej, trzeba uwzględnić, że podane w opisie produktu wymiary dotyczą tablicy wraz z ramą. 

Zachęcamy do przyjrzenia się pozostałym produktom z oferty sklepu Wielkor. Wśród nich znalazły się akcesoria do tablic, gabloty oraz wiele innych rodzajów tablic. W wypadku pojawienia się pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy!

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl