Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Nowość
Promocja

Tablica magnetyczna w kolorowej - ile kosztuje?

Rodzaje tablic magnetycznych w kolorowej ramie drewnianej

Oferujemy szeroki wybór tablic suchościeralnych magnetycznych w kolorowych ramach. Takie tablice są niezbędnym elementem nie tylko w szkołach czy przedszkolach, ale także w biurach oraz urzędach. Specjalnie zaprojektowana powierzchnia suchościerna pozwala na korzystanie z dedykowanych artykułów piśmienniczych. W ten sposób łatwo i szybko można pozbyć się wszystkich zapisków na tablicy.

 

Czytaj więcej

Tablice magnetyczne w kolorowej ramie dodatkowo posiadają magnetyczne właściwości. Dzięki temu można korzystać z różnego rodzaju przedmiotów, które ubarwią tworzone treści. Przypinanie kartek z notatkami, raportami czy wykresami do takiej tablicy także będzie wyjątkowo łatwe.

Posiadanie takiego narzędzia w biurze czy na uczelni, znacznie ułatwia prowadzenie prezentacji oraz spotkań. Umieszczone wykresy, treści i uwagi mogą pozostać na tablicy przez wiele dni albo zostać szybko usunięte, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

Funkcjonalne tablice magnetyczne

Wszystkie nasze tablice magnetyczne w kolorowej ramie wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów. Ich powierzchnia jest odporna na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Ramy wykonane są z wytrzymałego drewna, co sprawia, że są w stanie spełniać swoją funkcję przez długi czas.

Dysponujemy tablicami magnetycznymi w wielu różnych żywych kolorach. Nie będzie więc najmniejszego problemu z wyborem odpowiedniego modelu, pasującego do konkretnego wnętrza. Egzemplarze dostępne są także w kilku rozmiarach. Można je zamontować zarówno w pionie, jak i w poziomie, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się nawet tam, gdzie przestrzeń jest mocno ograniczona.

Wszystkie elementy niezbędne do zawieszenia tablicy magnetycznej na ścianie znajdują się w zestawie. Powierzchnia do pisania zabezpieczona jest specjalna folia, którą należy delikatnie usunąć przed pierwszym użyciem. Wszystkie oferowane tablice objęte są gwarancją producenta.

 

Eleganckie tablice magnetyczne dla każdego

Nasze tablice magnetyczne zaprojektowane są w taki sposób, aby po powieszeniu wyglądały estetycznie i doskonale komponowały się ze ścianą. Warto wspomnieć, że wszystkie elementy mocowania pozostają ukryte. Nasze tablice zalecamy czyścić specjalnymi preparatami do powierzchni suchościeralnych. Tylko wtedy uzyskacie Państwo gwarancję, że proces mycia będzie w pełni bezpieczny dla  produktu.

Klasyczny design i uniwersalna funkcjonalność sprawiają, że tego rodzaju narzędzie spełni oczekiwania różnorodnych grup Klientów. Tablice z powodzeniem nadadzą się także dla osób prywatnych. Można je powiesić w kuchni lub w pokoju dziecka. Przypinanie na nich przepisów czy pisanie sobie wiadomości może być ciekawą zabawą dla domowników. Nasze tablice mają tak wiele zastosowań, że sami często odkrywamy w nich coś nowego.

W naszej ofercie znajdują się również niezbędne do korzystania z tablic akcesoria. Posiadamy w sprzedaży specjalne ścieraki magnetyczne, które można wygodnie trzymać na powierzchni tablicy, dzięki czemu maleje ryzyko, że się zgubią.

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl