Tablice korkowe w ramie aluminiowej KLASYCZNEJ

Tablice korkowe w ramie aluminiowej BASIC
Tablice korkowe w ramie aluminiowej EXCELLENT

Tablice korkowe w ramie DREWNIANEJ 

Nowoczesne tablice korkowe stanowią ważne wyposażenie domów prywatnych i miejsc użyteczności publicznej. Te proste konstrukcje o dużej wytrzymałości świetnie sprawdzają się w każdym domu, stanowiąc element dekoracji wnętrza i porządkując dokumenty. Powierzchnia z naturalnego korka wyróżnia się odpornością na zużycie i pozwala na łatwe umieszczanie karteczek informacyjnych, przypinanych pinezkami. Jako producent tablic korkowych, stawiamy na różnorodność oferty i najlepszą jakość stosowanych materiałów. Nasze produkty cieszą się uznaniem rozmaitych grup klientów, którzy dostrzegają w nich kompletne i uniwersalne rozwiązanie. Prezentujemy Państwu tablice korkowe w wielu rozmiarach, dając możliwość dostosowania do specyfiki danej przestrzeni. Oferowane przez firmę Wielkor korkowe tablice dają możliwość personalizacji rozmiaru. Wykonamy tablicę o dowolnych wymiarach wskazanych przez klienta, dostosowując się do indywidualnych potrzeb odbiorców naszych produktów.

 

 

 

 

Czytaj więcej

Powierzchnia naszych tablic została stworzona na bazie naturalnego korka, pozyskiwanego z ekologicznych plantacji. Przykładamy ogromną wagę do wytrzymałości materiału. Tablice muszą służyć przez wiele lat, nawet w tak trudnym środowisku jak szkoła czy biuro korporacyjne. W ramach naszego asortymentu na tablice korkowe można znaleźć kilka wersji wykończenia produktu. Udostępniamy tablice z ramą drewnianą i ramą wykonaną z aluminium. Ramy aluminiowe również dzielą się na kilka modeli, różniących się kształtem i grubością obramowania. Ustawienie korkowych tablic czyni z nich widoczny element aranżacyjny, dlatego estetyka produktu jest równie ważna, co jego ceny techniczne. W tablicach korkowych, będących częścią oferty producenta Wielkor, nie ma miejsca na półśrodki. Dbamy o interesy naszych klientów, proponując wyłącznie sprawdzone konstrukcje, dopracowane w najmniejszych detalach.

 

Tablice korkowe – zastosowanie i najważniejsze zalety

Tablice korkowe to wygodny i tani sposób na organizację notatek informacyjnych, prezentowanie prac szkolnych czy ekspozycję fotografii.  Jedną z najważniejszych zalet tablic korkowych pozostaje łatwość montażu dzięki zawartym w zestawie elementom, a także możliwość ustawienia w pozycji pionowej i poziomej. Tablica korkowa to niezwykle uniwersalne narzędzie, którego pełne zalety i spektrum zastosowań ujawniają się z każdym kolejnym dniem użytkowania. W placówkach szkolnych tablice korkowe stanowią pomoc dydaktyczną dla nauczycieli, którzy mogą prezentować na niej materiały edukacyjne i uatrakcyjnić metody prowadzenia zajęć. W biurze zastosowanie tablic korkowych polega przede wszystkim na umieszczaniu tam ważnych informacji organizacyjnych. W przeciwieństwie do tablic przeznaczonych do pisania, produkty z powierzchnią korkową pozwalają na znacznie szybsze wydrukowanie potrzebnych informacji i przypięcie ich do tablicy. Zakup tablicy korkowej na użytek prywatny również ma ogromne uzasadnienie praktyczne. W domu bardzo często spotykamy się z problemem nieuporządkowanych dokumentów, jakie będą potrzebne w niedalekiej przyszłości. Przychodzące pocztą rachunki, powiadomienia ubezpieczeniowe, czy dowolne inne materiały dosyć łatwo zagubić lub o nich zapomnieć, jeśli odkłada się je w przypadkowe miejsce. Umieszczenie tego typu materiałów na tablicy korkowej będzie jeszcze lepszym przypomnieniem, niż powiadomienia ustawione w telefonie. Co więcej, zalety korkowych tablic dostrzegają także dzieci, które od tej pory mogą umieścić na nie swoje najpiękniejsze prace plastyczne.

 

Korkowe tablice dla szkół, biur i gospodarstw domowych

Jesteśmy producentem tablic korkowych, skierowanych do różnych grup klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i ciągłe dążenie do poprawiania jakości produkcji przysporzyło nam rzesze zwolenników. Współpracujemy ze szkołami i instytucjami państwowymi z terenu całej Polski, dla których prowadzimy sprzedaż wysyłkową i handel hurtowy. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania – z przyjemnością zrealizujemy niestandardowe zamówienia, odpowiadające na specyficzne potrzeby.

#Z jakiego materiału zrobione są tablice korkowe? #Ile kosztuje tablica na korkowa? #Jakie są rozmiary tablic korkowych? #Jaka tablica korkowa do pokoju dziecka? #Jaka tablica korkowa do biura? #Jaka tablica korkowa do szkoły?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl