Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Nowość
Promocja

Tablice tekstylne - rozmiary

Tablice tekstylne - ceny

Oferta tablic tekstylnych spełnia potrzeby szkół, przestrzeni biurowych i użytkowników prywatnych w zakresie materiałów informacyjnych i ekspozycyjnych, które wyróżniają się trwałością i wytrzymałością mechaniczną. W procesie produkcji każdego modelu tablicy tekstylnej korzystamy z materiałów klasy premium, dzięki czemu nasze wyroby cechują się doskonałymi parametrami technicznymi. Odbiorcami produktów dostarczanych przez firmę Wielkor są klienci z terenu całej Polski. Prezentujemy jedną z największych ofert tego typu na polskim rynku. Posiadamy w asortymencie tablice tekstylne w licznych wersjach rozmiarowych; jednak jeśli z jakiegoś powodu nie znajdziecie Państwo odpowiedniego produktu, jesteśmy w stanie wykonać go na zamówienie. Tablica tekstylna stwarza duże możliwości w kwestii dostosowania kolorystyki do osobistych preferencji. Placówki edukacyjne często składają zamówienia na kolorowe tablice, które wpisują się w charakter prowadzonych zajęć i wystrój sali lekcyjnej. Proponujemy m.in. tablice tekstylne w kolorze niebieskim, czerwonym i rozmaitych odcieniach zielonego. Do każdej tablicy tekstylnej dołączamy mocny zestaw do samodzielnego montażu. Uchwyty montażowe dają możliwość rozszerzenia lub zwężenia, dostosowując się do gotowych otworów w ścianie. Montaż tablicy tekstylnej następuje w poziomie lub w pionie. Producent tablic tekstylnych Wielkor to wiarygodny partner w zakresie wyposażenia dydaktycznego szkół, sprzętu dla korporacji i placówek kulturalnych, czy akcesoriów w postaci tablic dla gospodarstw domowych. Obok tablic korkowych i suchościeralnych, tablica tekstylna odpowiada na specyficzne potrzeby klientów w kwestiach estetyki i dodatkowych funkcjonalności.

 

Czytaj więcej

Czym się wyróżniają tablice tekstylne?

Zgodnie z tym, co wspominaliśmy powyżej, tablice tekstylne dają niezrównane możliwości przy komponowaniu barw i personalizowaniu przestrzeni. Gwarantują ponadto bardzo długą żywotność, dzięki czemu można je traktować jako jednorazową inwestycję. Dzięki elastycznej powłoce tekstylnej w warstwie zewnętrznej, tablice tego typu pozwalają na przypinanie szpilek lub pinezek w to samo miejsce, bez ryzyka osłabienia przyczepności. Wysoka intensywność eksploatacji to cecha charakteryzująca placówki szkolne i dynamiczną pracę w korporacji, gdzie dzienny przemiał materiałów drukowanych urasta do ogromnych rozmiarów. Tablice tekstylne bez problemu sprostają tym zadaniom, stanowiąc wygodną i bezpieczną powierzchnię do przypinania różnego rodzaju komunikatów. W tablicach tekstylnych aspekt wizualny ma nie mniejsze znaczenie, niż wszelkie kwestie użyteczności. Jako producent tablic korkowych, suchościeralnych i tekstylnych, stawiamy na estetyczny wygląd każdego produktu i doskonałe spasowanie wszystkich elementów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby nasi doradcy służą pomocą, odpowiadając błyskawicznie na wszelkie zapytania. Tablice tekstylne od producenta Wielkor to gwarancja jakości i wieloletniej przydatności do użycia.

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl