Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Nowość
Promocja

Czym są ścianki moderacyjne?

Jaką tablicę moderacyjną wybrać?

Oferujemy praktyczne i trwałe ścianki moderacyjne korkowe. Jako doświadczony producent możemy zagwarantować najwyższą jakość i funkcjonalność dostępnych tablic, a także bardzo atrakcyjne ceny. W asortymencie mamy ścianki w różnych rozmiarach, co pozwala na wybór produktu najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

 

Czytaj więcej

Nasze produkty wytwarzamy z trwałych materiałów, co przekłada się na długotrwałą użyteczność i niezawodność działania tablic. Ścianki zostały wykonane z użyciem korkowego materiału, w który możesz śmiało wbijać szpilki bądź pinezki. Ze ścianek możesz korzystać wielokrotnie, bez obaw o zniszczenie ich powierzchni. Tablice są ponadto łatwe i wygodne w montażu w pionie lub poziomie. Dzięki lekkiej, ale solidnej konstrukcji można je bez obaw przenosić i ustawiać w dogodnym miejscu.

Nasza oferta obejmuje tablice o różnych wielkościach, co umożliwia samodzielne komponowanie układów ścian według konkretnych wymagań. Produkty cechują się wysokimi walorami estetycznymi, co sprawia, że stanowią bardzo dekoracyjną część wyposażenia pomieszczenia. Uniwersalny design i charakter ścianek moderacyjnych powoduje, że produkt dobrze komponuje się z meblami i innymi elementami wykończenia wnętrza.

Moderacyjne ścianki są dwustronne, co dwukrotnie zwiększa ich powierzchnię roboczą. Możesz zatem bez obaw mocować ważne notatki i zapiski z obu stron tablicy.

 

Wszechstronne zastosowanie ścianek moderacyjnych

Ścianki moderacyjne z powierzchnią korkową to praktyczne akcesoria o wszechstronnym zastosowaniu. Pozwalają na trzymanie wszystkich ważnych zapisków, notatek czy informacji w jednym, widocznym miejscu. Tablice stanowią obowiązkowy element wyposażenia każdego biura czy gabinetu. Są niezastąpione w salach konferencyjnych czy pokojach, w których odbywają się zebrania.

Ponadto, dzięki dużym wymiarom i stabilnej konstrukcji, produkty znajdą zastosowanie jako mobilne ścianki wydzielające przestrzeń. Można je wykorzystać w miejscach, gdzie istnieje potrzeba fizycznego przedzielenia przestrzeni w estetyczny sposób. Sprawdzą się zwłaszcza w pomieszczeniach typu open space. Na przykład, ścianki posłużą Ci do oddzielenia konkretnego zespołu zajmującego się danym projektem od reszty pracowników w sytuacji, gdy nie ma możliwości zapewnienia im pracy w osobnym gabinecie. Wydzielona tablicami przestrzeń zapewni pracownikom większy komfort pracy i poczucie prywatności, zwłaszcza gdy projekt wymaga skupienia.

Ściany moderacyjne to również doskonałe rozwiązanie do użycia podczas wystaw i galerii zdjęć, prac malarskich oraz rysunków. Sprawdzą się zatem świetnie w domach kultury, galeriach sztuki, muzeach. Są niezastąpione w szkołach, przedszkolach i na uczelniach, gdzie służą jako miejsce dekorujące i ubarwiające sale i korytarze, ale również przedstawiające ważne informacje. Pozwalają na prezentowanie różnego rodzaju ogłoszeń, dlatego też można je montować w holach, sekretariatach, urzędach oraz wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność przekazania ważnych komunikatów osobom odwiedzającym.

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl