Opcje przeglądania

Nowoczesne tablice magnetyczne na wymiar

Tablice magnetyczne suchościeralne na WYMIAR PODANY PRZEZ KLIENTA

 

Jako wieloletni producent tablic, wychodząc na przeciw potrzebom i wymaganiom klientów oferujemy możliwość zmówienia tablicy magnetycznej w dowolnym wymiarze, we wszystkich dostępnych ramach.

Każda tablica w niestandardowym wymiarze wyceniana jest indywidualnie, wystarczy napisać zapytanie na adres zamowieniaspecjalne@wielkor.pl podając rozmiar tablicy i rodzaj ramy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zalety tablicy magnetycznej na wymiar

Które tablice można zamówić na wymiar?

Jaki jest czas oczekiwania na tablice magnetyczne pod wymiar?

Oferujemy na sprzedaż wysokiej jakości tablice magnetyczne robione na zamówienie, według wytycznych klienta. Jako doświadczony producent możemy wykonać tablice magnetyczne w dowolnym rozmiarze, dopasowanym do indywidualnych wymogów odbiorcy. Zapewniamy możliwość wytworzenia tablic magnetycznych na zamówienie we wszystkich dostępnych ramach, tj. drewnianej, aluminiowej, aluminiowej anodowanej i aluminiowej klasycznej obrazkowej.

 

 

Czytaj więcej

Wykonujemy tablice magnetyczne na zamówienie z trwałych materiałów. Powierzchnia tablic jest wytwarzana z lakierowanej blachy, a ramy są produkowane z wysokiej jakości drewna bądź aluminium. Po tablicach można pisać markerami suchościeralnymi, a następnie łatwo usunąć ślady. Ponadto do powierzchni można również przymocować kartki papieru za pomocą magnesów.

Tablice magnetyczne są bardzo wytrzymałe i solidne, co wpływa na ich długotrwałą funkcjonalność i estetyczny wygląd. Można je z łatwością zamocować w pionie bądź poziomie. W zestawie z tablicą znajduje się praktyczna półka na markery oraz elementy niezbędne do przymocowania produktu.

Każda tablica magnetyczna na wymiar jest wyceniana indywidualnie. Aby zamówić lub poznać cenę produktu, wystarczy skontaktować się z nami mailowo, podając wielkość tablicy oraz rodzaj ramy.

 

Tablice magnetyczne na zamówienie o wszechstronnym zastosowaniu

Produkowane przez nas magnetyczne tablice suchościeralne to wysokiej jakości produkty o wszechstronnym zastosowaniu. Stanowią niezbędny element wyposażenia każdej nowoczesnej klasy szkolnej, pokoju nauczycielskiego czy auli wykładowej. Są powszechnie wykorzystywane w szkołach każdego poziomu, na uczelniach wyższych, a także w szkołach językowych oraz placówkach prowadzących rozmaite szkolenia, kursy i warsztaty.

Tablica magnetyczna na zamówienie sprawdzi się także doskonale w biurach, gdzie stanie się nieodzownym elementem wyposażenia każdej sali szkoleniowej, konferencyjnej czy pomieszczenia, w którym odbywają się zebrania. Tablica posłuży nie tylko jako miejsce do zapisywania czy przytwierdzania ważnych informacji, ale też wyświetlania prezentacji i obrazów z rzutnika. Magnetyczne tablice na zamówienie pozwalają na wygodne przechowywanie ważnych notatek, które mogą zagubić się w bałaganie na biurku. Tablice magnetyczne wykonywane na wymiar znajdą też zastosowanie jako miejsce do zapisywania ważnych dat, np. spotkań biznesowych czy ostatecznych terminów realizacji powierzonych zadań.

Nowoczesna magnetyczna tablica na wymiar jest ponadto polecana do zastosowań prywatnych. Dobrze sprawdzi się w każdym domowym gabinecie, pokoju dziecięcym, a nawet w kuchni, gdzie posłuży do zapisywania list zakupów czy pozostawiania wiadomości dla domowników. Może pełnić funkcję planera codziennych zadań. Przyda się zwłaszcza dzieciom rozpoczynającym edukację szkolną. Zabawa magnetycznymi literkami i cyferkami mocowanymi do tablicy stanie się nie tylko świetną rozrywką dla najmłodszych, ale też ułatwi im proces przyswajania wiedzy i pozwoli dzieciom ćwiczyć zdobyte umiejętności.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl