Jaka tablica magnetyczna do szkoły?

Tablice suchościeralne to doskonała alternatywa dla dużych, kłopotliwych, nieestetycznych i niekorzystnych dla zdrowia klasycznych tablic kredowych. Jest to rozwiązanie wygodne, bezpieczne i estetyczne, które sprawdzi się nie tylko w szkołach, placówkach edukacyjnych, firmach i salach konferencyjnych, ale również w zaciszu domowym i wielu innych miejscach. Czym charakteryzują się tablice magnetyczne suchościeralne?

 

 

 

Czytaj więcej

Czym są tablice magnetyczne?

Tablice magnetyczne suchościeralne to doskonałe narzędzie i niezbędne wyposażenie każdego pomieszczenia, w którym odbywają się spotkania, zebrania, nauki, szkolenia, kursy i inne wydarzenia, podczas których przydatne staje się zanotowanie informacji lub zaprezentowanie ich szerszemu gronu odbiorców.

Tablice suchościeralne wykonane są z wysokiej jakości blachy pokrytej białą lakierowaną i estetyczną warstwą, która wykazuje właściwości magnetyczne. Dzięki takiemu zastosowaniu nie tylko pisanie specjalnie przystosowanymi do tego pisakami jest wygodne i przyjemne, ale również możliwe staje się używanie magnesów. To możliwość zamieszczenia i zaprezentowania dowolnych materiałów, doskonale widocznych dla wszystkich.

 

Czym charakteryzują się tablice magnetyczne suchościeralne?

Tablice magnetyczne dostępne są w różnych wymiarach, które zaczynają się od 30x40 cm, a kończą na wielkoformatowych o szerokości nawet 200 cm. Każda z nich posiada cztery mocowania w każdym rogu, zakończone zaślepkami, dzięki czemu tablica może być zawieszona stabilnie i bezpiecznie. Dowolna jest również orientacja tablicy. W zależności od preferencji każdy model może zostać zamontowany pionowo lub poziomo. Tablice suchościeralne mogą być wykończone ramą z aluminium lub z drewna, co czyni je uniwersalnymi i pasującymi niemal do każdego wnętrza. 

Tablice magnetyczne suchościeralne wyposażone są w elementy niezbędne do montażu oraz specjalnie dopasowaną półkę na akcesoria niezbędne do użytkowania produktu. Są to kolorowe markery, magnesy czy gąbki ścieralne. Ogromną zaletą tablic magnetycznych jest fakt, że pisanie oraz ścieranie  nie wymagają wody, jak w przypadku tradycyjnych tablic kredowych.

 

Zastosowanie tablic magnetycznych suchościeralnych

Pomimo popularności prezentacji multimedialnych i tradycyjnego przekazu werbalnego, niemal zawsze pojawia się okoliczność, wobec której warto coś zanotować. Są to często skomplikowane nazwiska, nazwy, terminy, kluczowe elementy wykładu czy kolejne punkty spotkania. W takich momentach obecność tablicy jest nieoceniona.

Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się również w przypadku organizacji miejsca o charakterze informacyjnym. Bez problemu można zanotować najistotniejsze zadania lub wymagania na dany, lub kolejny dzień, bez potrzeby codziennego drukowania i przypinania ich za pomocą pinezek. To doskonały sposób na zorganizowanie tablicy ogłoszeń lub punktu, gdzie przekazywane wiadomości lub informacje zmieniają się w niedługim odstępie czasu. W przypadku tablic magnetycznych równie łatwe jest zaprezentowanie gotowych ogłoszeń lub materiałów, dzięki świetnej przyczepności magnesów.

 

Domowe tablice magnetyczne – zabawa i organizer

Tablice suchościeralne to doskonałe i coraz popularniejsze rozwiązanie także w domu. Dzięki dostępności wielu kolorowych pisaków z pewnością sprawdzi się jako prezent do pokoju dziecięcego, gdzie zapisać będzie można co zabrać do szkoły, lub oddać się kreatywnym malowidłom.

Tablice magnetyczne to świetna opcja także do domowego biura, zwłaszcza w przypadku, gdy wykonujemy pracę zdalnie. Pozwoli na zanotowanie najistotniejszych dat i informacji w sposób, dzięki któremu nie zgubią się wśród dokumentów i nie zostaną pominięte. Tablice suchościeralne sprawdzą się też w organizowaniu gospodarstwa domowego, poprzez notowanie na bieżąco produktów, które należy uzupełnić, terminów zajęć pozalekcyjnych, daty odwiedzin gości, informacji uzyskiwanych przez telefon, czy pozytywnego motto lub wiadomości na dobry dzień zapisanych rano dla domowników.

 

 

#Jaką tablicę magnetyczną, suchościeralną wybrać? #Tablica suchościeralna na ścianę czy na stojaku? #Tablica magnetyczna, suchościeralna dla dzieci #Jaka tablica magnetyczna do biura?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl