Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Nowość
Promocja

Jaki flipchart wybrać?

Flipcharty - ceny

 

Flipcharty Wielkor

Firma Wielkor specjalizuje się w produkcji tablic magnetycznych, korkowych, tekstylnych, ceramicznych i moderacyjnych, które dostępne są w wielu rozmaitych rozmiarach i konfiguracjach konstrukcyjnych (np. ścianki, potykacze, gabloty ogłoszeniowe itp.). Flipcharty to jedno z wielu rozwiązań, które cechuje się przede wszystkim wysokim poziomem funkcjonalności i wytrzymałości. Dzięki starannie dobranym materiałom najwyższej jakości nasza tablica magnetyczna flipchart jest znacznie więcej niż tylko gustownym elementem wykończenia wnętrza. Wszystkie nasze produkty w tej kategorii charakteryzują się suchościeralną powierzchnią, co sprawia, że do oczyszczenia jej w zupełności wystarczy zwykła ściereczka lub miękka gąbka.

 

Czytaj więcej

Czym dokładnie jest flipchart mobilny?

Teoretycznie każdy osadzony na nogach rodzaj magnetycznej tablicy flipchart określić można tym mianem, ponieważ każdy bez większego trudu jest w stanie go przenieść. W praktyce znacznie wygodniejszym i bardziej mobilnym rozwiązaniem są flipcharty na kołach. Dostępne w naszej ofercie produkty wyposażone są także w hamulce na każdym kole, dzięki czemu korzystać z nich można swobodnie nawet w przypadku nierównej nawierzchni.

 

Ile kosztuje flipchart suchościeralny Wielkor?

Ceny wszystkich naszych produktów są w pełni widoczne na stronie, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na wysyłanie zapytań ofertowych. Najtańsze modele suchościeralnych tablic magnetycznych typu flipchart kosztują zaledwie 331 złotych brutto, natomiast w przypadku bardziej zaawansowanych konstrukcyjnie rozwiązań liczyć się trzeba z niemalże dwukrotnie wyższym wydatkiem. Zachęcamy też do odwiedzenia sekcji promocyjnej oraz założenia konta stałego klienta, które pozwoli skorzystać z dodatkowych funkcji oraz ułatwi śledzenie statusu zamówienia. Wszystkie nasze produkty dostarcza profesjonalna firma kurierska, ale można odebrać je także osobiście w Wieluniu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie.

 

Do czego przydaje się mobilna tablica magnetyczna flipchart?

Flipchart mobilny doskonale sprawdza się w środowisku biurowym, szkolnym oraz akademickim. Tablice tego typu wykorzystywane są powszechnie w trakcie rozmaitych prezentacji, wykładów, lekcji, seminariów, ćwiczeń czy mniej formalnych burz mózgów. Flipchart wykorzystać można nie tylko do zapisywania kreatywnych pomysłów podczas brainstorma, ale też do śledzenia wyników danego zespołu lub działu. Dostępne w naszym asortymencie produkty doskonale sprawdzają się również w charakterze zabawki, która wykorzystywana może być choćby do grupowej gry w kalambury. Mobilne tablice magnetyczne flipchart mogą przydać się także do reklamy w stacjonarnych obiektach, które regularnie rotują promocjami oraz cenami swoich produktów (np. sklepy, restauracje, centra handlowe itp.). Magnetyczne flipcharty są też dużo bezpieczniejszym i mniej inwazyjnym rozwiązaniem niż tablice korkowe, ponieważ do mocowania materiałów nie trzeba używać szpilek lub pinezek.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl