Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Nowość
Promocja

Tablice na stojaku - rodzaje 

Tablice magnetyczne to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia sal wykładowych, szkół, placówek edukacyjnych, biur, urzędów i innych miejsc, w których istotne jest zapisywanie informacji i danych szerszemu gronu odbiorców. Do wyboru jest kilka rodzajów tego typu wyposażenia, w zależności od preferencji i charakteru pracy.

 

Czytaj więcej

Tablica magnetyczna na stojaku – gdzie się sprawdzi?

Tablice magnetyczne na stojakach to świetne rozwiązanie w przypadku, gdy w danym pomieszczeniu, w którym odbędzie się spotkanie, konferencja, zebranie czy wykład, nie jest wyposażone w tego typu akcesorium na stałe. Nie zawsze bowiem przekazanie informacji w formie ustnej lub za pomocą wyświetlenia gotowej prezentacji jest wystarczające. Często przekaz ten wymaga zapisania kluczowych informacji, podania szczegółowych danych, lub zanotowania przykładu w odpowiedzi na pytanie z sali.

Tablice mobilne są stosunkowo lekkie i łatwe do przenoszenia. Konstrukcja stojaków jest w każdym przypadku możliwie najmniejszych rozmiarów, dzięki czemu tego typu produkt łatwo jest przechować niemal w każdym pomieszczeniu. Stojaki tablic magnetycznych wyposażone są w kółka, dzięki czemu przeniesienie ich do innego pomieszczenia, czy zmiana lokalizacji w obrębie sali wykładowej, jest łatwa, bezpieczna i bezproblemowa. 

 

Bezpieczne i korzystne dla zdrowia tablice suchościeralne

Tablica suchościeralna na stojaku to opcja bardzo estetyczna, higieniczna i bezpieczna dla zdrowia. Wymaga stosowania wyłącznie gotowych artykułów piśmienniczych, które nie brudzą dłoni, nie pylą (tak jak w przypadku kredy) i nie wymagają użycia wody podczas usuwania zapisanych na niej informacji. To istotna cecha, dzięki której nie są narażane drogi oddechowe zarówno wykładowców, prelegentów, jak i uczniów czy słuchaczy.

Tablice mobilne suchościeralne to konstrukcje bardzo stabilne. Stojaki wykonane są zazwyczaj z profili stalowych, malowanych proszkowo, a sama tafla tablicy z bardzo wysokiej jakości blachy, która odporna jest na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. We wszystkich modelach znajdują się zabezpieczenia w postaci blokady kół.

 

Magnetyczne tablice suchościeralne na stojaku – dodatkowe zalety

Tablice mobilne ułatwiają nie tylko zapis najważniejszych informacji w prosty sposób i za pomocą różnokolorowych, specjalnych pisaków. Dzięki materiałowi, z jakiego są wykonane, wykazują również właściwości magnetyczne. Posłużyć mogą więc za miejsce ekspozycji różnych pomocy naukowych, które doskonale widoczne będą dla wszystkich osób w pomieszczeniu. Do umieszczenia dokumentów, czy zdjęć na tablicy, wystarczy prosty magnes.

To także dobry pomysł w przypadku potrzeby ulokowania ważnych informacji jako stałej ekspozycji. Tablice mogą pełnić funkcję np. punktów ogłoszeniowych, na których każdy z łatwością umieścić może preferowane dane czy informacje. Tablice magnetyczne na stojaku występują w różnych rozmiarach i posiadają estetyczne oraz solidne ramy, dzięki czemu stanowią również ciekawy i klasyczny element wystroju sali.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl