Tablica - drewniana rama kolorowa

Tablica w ramie drewnianej kolorowej - zastosowanie

Tablice kolorowe w szkole i w biurze

Oferowane przez nas tablice kolorowe w drewnianej ramie sprawdzą się w placówkach edukacyjnych, instytucjach publicznych oraz w firmach prywatnych. Kolorowa tablica korkowa to doskonałe miejsce na to, by przekazać wydrukowane wcześniej komunikaty. Nasze tablice znajdą zastosowanie w przedszkolach i żłobkach, gdzie mogą służyć między innymi jako mini-galeria dziecięcych prac plastycznych. Ich energetyzująca kolorystyka świetnie harmonizuje z klimatem placówek dla najmłodszych. Można je wykorzystać także w szkołach, na klatkach schodowych czy w przychodniach. Ponadto kolorowa tablica korkowa lub magnetyczna będzie dobrym nośnikiem informacji dla pracowników firm. Poszczególne kolory ram można przypisać określonym działom lub zespołom, tworząc w ten sposób tani i prosty system komunikacji.

 

Czytaj więcej

Solidna i trwała kolorowa tablica korkowa

Dostępne w naszym sklepie kolorowe tablice korkowe i magnetyczne wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Do produkcji tablic korkowych wykorzystano wysokogatunkowy korek naturalny, który nie kruszy się pomimo intensywnego użytkowania tablicy. Drewniane ramy okalające tablice kolorowe stanowią trwały i estetyczny element dekoracyjny. Ściśle przylegają do tablicy, a miejsca łączeń pozostają praktycznie niewidoczne. Konstrukcja tablic jest dobrze przemyślana i uwzględnia zarówno specyfikę środowiska, w którym tablice korkowe kolorowe będą używane, jak i ich atrakcyjny design. Prosty montaż naszych tablic to ich kolejna zaleta. Do każdego zestawu dołączamy elementy mocujące. W zależności od potrzeb i preferencji istnieje możliwość zainstalowania tablic w pionie lub poziomie.

Kolorowe tablice korkowe od polskiego producenta

Tablica korkowa kolorowa to jeden z naszych najpopularniejszych produktów. Nasze doświadczenie w produkcji tablic doceniają nie tylko instytucje użyteczności publicznej czy firmy prywatne. Po kolorowe tablice korkowe i magnetyczne marki Wielkor sięgają również klienci indywidualni. Bardzo chętnie wykorzystują je w pokojach dziecięcych lub domowych biurach, jako praktyczny element wystroju. Tablica w pokoju ucznia czy pracownika zdalnego to idealne miejsce na ważne notatki.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kolorowe tablice o standardowych rozmiarach. Na specjalne życzenie możemy zmodyfikować wielkość tablic. Chętnie zrealizujemy indywidualne zamówienia i dostosujemy tablice do potrzeb Klientów. To dzięki udanej współpracy stale udoskonalmy nasze produkty i poszerzamy asortyment. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl