Potykacz - co to jest?

Ile kosztują potykacze reklamowe?

 

Potykacze reklamowe

Dziś praktycznie każda działalność wymaga wsparcia reklamowego, a firmy wciąż poszukują sposobów na przyciągnięcie uwagi klientów. Pomimo dużej popularności reklamy internetowej, tradycyjne nośniki nadal idealnie spełniają swoją funkcję i są doskonałą metodą prezentacji oferty. Doskonałym tego przykładem jest potykacz reklamowy, obok którego nie da się przejść obojętnie i nie zauważyć tego, co jest na nim umieszczone.

 

Czytaj więcej

Potykacze – wiele rodzajów i możliwości

Potykacz to rodzaj stojaka skonstruowanego z dwóch zaopatrzonych w nóżki tablic połączonych górną krawędzią, w taki sposób, że całość można ustawić w dowolnym miejscu.  Tym, co różni poszczególne modele, jest nie tylko rozmiar, ale też rodzaj i powierzchnia tablic, które dzięki temu dają wiele możliwości na prezentację oferty. Dostępne w naszej ofercie stojaki to produkty wykonane z różnych materiałów, dzięki czemu można je też dopasować do stylu bądź wystroju konkretnej firmy. Przykładem jest znajdujący się w naszym asortymencie potykacz drewniany doskonale wyglądający w klimatycznych kawiarniach, w których królują naturalne materiały i roślinność. Z kolei potykacze suchomagnetyczne lub kredowomagnetyczne idealnie pasują do nowoczesnych sal targowych oraz obiektów biurowych.

 

Jak wykorzystać potykacz?

Stojaki reklamowe można wykorzystać na wiele sposobów. Potykacz kredowy jest bardzo często stałym elementem ustawianym przed lokalami gastronomicznymi, na którym za pomocą kredy wypisuje się dostępne menu. Jego ogromną zaletą jest fakt, że bardzo szybko można zetrzeć dotychczasową treść i umieścić nową – adekwatną do aktualnego stanu i dostępnych pozycji. Dysponując zdolnościami plastycznymi, całość można ozdobić oryginalnymi lub dowcipnymi rysunkami, które na pewno przyciągną wzrok przechodniów. Tego typu stojak doskonale nadaje się też do reklamy innych produktów lub usług, przyda się wszędzie tam, gdzie firma chce zwrócić uwagę potencjalnego klienta.

 

Stojak reklamowy zewnętrzny

Stojaki reklamowe mogą być ustawiane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy czy lokalu. Potykacz zewnętrzny wykonany jest z aluminium, a jego konstrukcja pozwala chronić umieszczone w nim materiały przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jest doskonałym sposobem na ekspozycję plakatów reklamujących np. ofertę sklepu czy najnowszy film lub spektakl. Potykacze plakatowe podobnie jak inne rodzaje stojaków umożliwiają szybką wymianę treści i dopasowanie jej do aktualnych potrzeb.

 

Potykacze – skuteczny pomysł na reklamę

Prezentowane przez nas stojaki reklamowe to doskonały i skuteczny sposób na reklamę produktów, usług i dowolnej działalności każdej firmy. Ta prosta metoda pozwala na zaprezentowanie oferty w wybranym miejscu bez konieczności prac montażowych. Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami potykaczy i możliwościami, jakie dają w zakresie ciekawej i efektywnej reklamy.

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl