Witamy na stronie producenta tablic korkowych, magnetycznych, oraz urządzeń do prezentacji. W naszej ofercie posiadamy także tablice szkolne. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 502 321 328.

Zamówienia prosimy składać na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli po wysłaniu zamówienia nie otrzymają państwo potwierdzenia w ciągu 48h prosimy o kontakt telefoniczny!

W mail-u prosimy o podanie dokładnego adresu, na jaki ma być wysłana przesyłka, numeru telefonu (WAŻNE) oraz wszystkich potrzebnych danych do wystawienia faktury VAT z NIP-em.

Dla każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT, zgodnie z danymi otrzymanymi od Klienta.
Na fakturze wyszczególnione są: 
• koszt tablic 
• koszt transportu
• koszt pobrania 

Zamówione produkty wysyłamy w ciągu 3-4 dni roboczych. Dokładnej informacji o terminie wysłania zamówionych produktów udzielamy po wpłynięciu zamówienia. 

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej PEKAES. 

Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do czwartku.

Paczka do 30kg 90/120cm - 35,00 netto 43,05 brutto

Pozostałe przesyłki - Koszty transportu i pakowania wyceniamy indywidualnieUWAGA!
Prosimy o dokładne sprawdzanie dostarczonych do Państwa przesyłek w obecności pracownika firmy kurierskiej.
W momencie wykrycia jakichkolwiek uszkodzeń prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego, którego druk otrzymacie Państwo od kuriera firmy spedycyjnej.
Protokół powinien zawierać dokładny opis uszkodzeń, czytelny podpis osoby sporządzającej oraz kuriera, protokół reklamacyjny należy przesłać faksem lub e-mailem do siedziby firmy w miarę możliwości w dzień jego sporządzenia. 
W przypadku braku takiego protokołu reklamacje dotyczące mechanicznych uszkodzeń, czyli np. popękanie powierzchni korkowej, połamanie ram tablicowych, wgniecenia blachy itp. wskazujące na uszkodzenia w czasie transportu nie będą przez nas uwzględniane.

W przypadku niezgodności otrzymanego towaru ze złożonym zamówieniem Zamawiający ma prawo do zwrotu otrzymanego towaru na koszt dostawcy. • Przedpłata – przelew całej wartości zamówienia łącznie z kosztami dostawy przed realizacją zamówienia.

Numer konta, na jakie należy dokonywać wpłat:

 PKO BP S.A. Wieluń – 97102045640000590200651398

• Odroczony termin płatności – uzgadniane indywidualne. 

W przypadku zamówień produktów o indywidualnych cechach (nietypowych) jedyną dopuszczalną formą płatności jest "przedpłata". 

Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na wystawienie faktury VAT bez jego podpisu.

Oryginał faktury dołączony jest zawsze do przesyłki lub wysłany pod podany wcześniej adres pocztą.


Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta. Okres gwarancji wynosi 24 miesiące.